ZAREGISTRUJTE SE DO SOUTĚŽE

Soutěž od  1. 10. do 31. 10. 2021 v prodejnách Albert.

Pravidla Registrace Výhry Výherci Kontakt

Výhrou v soutěži je 15 x kuchyňský robot BOSCH MUM 58364

VÝHRY VÝHERCI

 

    • objem mísy 3,9 l,
    • materiál mísy nerez,
    • počet rychlostí 7,
    • materiál pláště nerez a plast,
    • tlačítko pulse (turbo),

 

 

 

Příslušenství:

míchací metla, hnětací hák, mixér, mlýnek na maso,

oboustranný disk a šlehací metla

Kuchyňský robot BOSCH s planetárním způsobem míchání

1. Veronika S., Vsetín

2. Petra V., Havlíčkův Brod

3. Květa J., Pardubice

4. Kateřina Š., Chrudim

5. Šárka T., Tábor

6. Jaroslava S., Hradec Králové

7. Vojtěch Š., Náchod

8. Zdeňka Z., Náchod

9. Pavel K., Plzeň
10. Petra K., Vizovice

11. Lucie F., Praha

12. Marika P., Louny

13. Pavel T., Most

14. Renáta D., Praha

15. Lenka S., Olomouc

PRAVIDLA

Úplná pravidla soutěže ke stažení v pdf formátu

Zkrácená pravidla soutěže

 

1. Kupte v soutěžním období v jakémkoliv hypermarketu nebo supermarketu Albert jednorázově alespoň 3 výrobky Lučina.

2. Uschovejte si soutěžní účtenku.

3. Jděte na www.lucinasoutez.cz a zadejte do formuláře svůj e-mail. Opište datum, čas a místo nákupu ze soutěžní účtenky. Klikněte ODESLAT a jste zařazeni do soutěže. V soutěži vyhrává celkem 15 soutěžících.

 

Výherci budou určeni losováním, které proběhne do 5 pracovních dnů po ukončení soutěže. Informace o výhře výhercům zašleme na e-mail, který uvedli ve formuláři na soutěžním webu. Vylosované výherce prostřednictvím emailu vyzveme, aby nejpozději do 5 dnů zaslali na email info@lucinasoutez.cz scan nebo fotografii výherní soutěžní účtenky. Seznam výherců bude zveřejněn nejpozději do 10 pracovních dnů od skončení soutěže na webové stránce soutěže. Jednotlivé body najdete detailně popsané v Úplných pravidlech soutěže.

 

Důležité informace:

 

Soutěžící se může soutěže účastnit opakovaně, vždy ale s novou soutěžní účtenkou. Originál soutěžní účtenky je vždy nutné uschovat za účelem kontroly účasti v soutěži a případně vydání výhry. Každý jednotlivý účastník může získat pouze jednu výhru.

 

Výhrou v soutěži je 15x kuchyňský robot Bosch MUM58364.

 

Soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky. Pořadatelem soutěže je společnost Savencia Fromage&Dairy Czech Republic, a. s., se sídlem Vyskočilova 1481/4, Praha 4 - Michle, PSČ 140 00, IČ: 449 65 117, DIČ: CZ44965117.

 

Soutěž probíhá od 1.10.2021 do 31.10.2021 výhradně prostřednictvím hypermarketů a supermarketů Albert na území České republiky.

 

Případné dotazy zašlete na adresu info@lucinasoutez.cz.

 

Jediná platná pravidla ve svém plném znění jsou po dobu trvání soutěže zveřejněna v elektronické podobě na webové stránce soutěže www.lucinasoutez.cz.

 

Soutěžící účastí v soutěži prohlašuje, že se s Úplnými pravidly řádně seznámil a zcela jim rozumí. Bere rovněž na vědomí, že pro účely vedení a vyhodnocení soutěže budou zpracovány jeho osobní údaje pořadatelem v rozsahu a způsobem uvedeném v Úplných pravidlech této soutěže. V Úplných pravidlech jsou rovněž uvedená práva soutěžícího, doba uchování osobních údajů a informace o možnosti podat stížnost. V případě rozporu těchto stručných pravidel s Úplnými pravidly jsou rozhodující ustanovení Úplných pravidel.

 

KONTAKT

info@lucinasoutez.cz